Tel:
Çin Alev geçirmez Fiberglas Kumaş Üretici
Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd
Wuxi Xingxiao Hi-tech Malzeme Co, Ltd

--- Yanmaz ve ısı yalıtım malzemesi ve programı tedarikçisi

Ana sayfa

Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5

Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd

Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co, Ltd 2012 yılında ağırlıklı olarak özel sanayi tekstil, fiberglas kaplama kumaş ve yalıtım malzemesi üretir kurulur. Firmamız önemli liman kenti --- Şanghay ve Nanjing yakınlarında olan Wuxi'de olup, nakliyesi çok uygundur ve iyi bir ekonomik çevreye sahiptir.

Üretim bölümüne ait olan dokuma fabrikası, kaplama tesisi, ip ve halat fabrikası, esas olarak araştırma ve fiberglas kumaş, silika kumaş, fiberglas kaplama kumaş, yanmaz ip, halat, bant ve manşon, çıkarılabilir rahat, ısıya dayanıklı konveyör bant çeşitleri üreten üzerinde çalışmaktayız. , makine kaplaması ve böyle metalik olmayan ısıya dayanıklı ürünler.

Xingxiao Hi-tech, arama ve ürün çeşitliliği üretmek için gelişmiş donanımlar benimser ve bu yüksek kaliteli ürünler geliştirmek için büyük fayda sağlar. Ürünlerimiz, yangın, ısıya dayanıklı, anti-korozyon ve yaşlanmaya karşı dayanıklılık özelliklerine sahip olup, yaygın olarak uzay vasıtasıyla, kimya sanayiinde, petrol ürünlerinde, elektrik teçhizatı, makine, metalurji, elektrik izolasyonu, inşaat ve diğer alanlarda kullanılmaktadır.

"Yenilikçilik ve mükemmeliğe ulaşmak" ilkesinden müşterilerimiz için en iyi ve en etkili hizmeti vermeye hazırız.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : XINGXIAO HI-TECH

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 3-3.5 million

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 40% - 50%

Main Products: fireproof fiberglass fabric, silicone coated fiberglass fabric, fireproof thread/ rope/ sleeve/ tape

Şirket tarihçesi

Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd 2010 yılında ağırlıklı olarak özel sanayi tekstil, fiberglas kaplama kumaş ve izolasyon malzemeleri üretir kurulur. Firmamız önemli liman kenti --- Şanghay ve Nanjing yakınlarında olan Wuxi'de olup, nakliyesi çok uygundur ve iyi bir ekonomik çevreye sahiptir.

Firma Servisi

Hizmet amacı: Zamanında, profesyonelce, verimli müşteriler için değer yaratın!

Hizmetten sonra: Müşteri sorunlarını zamanında imha edin.

Ürün ambalajı: karton, dokuma çantası, ahşap, paletleme

Ödeme yolunu kabul et: T / T, L / C, paypal, westunion, vs.

Şirket takım

Çok çeşitli akademik geçmişe sahip ekibimiz, müşterilerimize en iyi özelleştirilmiş çözümleri sunmayı taahhüt ederek, dünya çapında profesyonel uzmanlığımızdadır. Xingxiao Hi-tech'te yönetim ekipleri, destek birimleri, satış danışmanları, Ar-Ge uzmanları, teknisyenler ve işçiler kritik bir rol oynamaktadır. Güçlü yönlerimizi birleştirerek ve farklı fikirleri birleştirerek Xingxiao Hi-tech, karmaşık sorunları çözmek ve size devrim niteliğinde bir çözüm getirmek için iyi donanıma sahiptir.

Wuxi Xingxiao Hi-tech Material Co., Ltd
No.30, Zhangxing Rd, Xizhang Endüstri Parkı, Huishan Bölgesi, Wuxi, Jiangsu Province, Çin
Tel:86-510-85071039
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Alev geçirmez Fiberglas Kumaş Tedarikçi. © 2017 - 2020 fireprooffiberglass.com. All Rights Reserved.